Paygiga Ödeme Yöntemi Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Home » Paygiga Ödeme Yöntemi Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Paygiga Ödeme Yöntemi Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

PayGiga Nedir? diyerek başladığımız yazımız sizlere kolaylık sağlamak için yazılmıştır.

PayGiga Nedir? diyerek başladığımız yazımız sizlere kolaylık sağlamak için yazılmıştır.Herhangi bir soru da bize ulaşabilir PayGiga hakkında bilgiler alabilirsiniz.
Manuel havale yapmak yerine bahis siteleri üzerinden banka bilgilerinizi girerek işleminizin otomatik yapılmasına olanak sağlayan bir ödeme yöntemidir. İşlem sistem üzerinde otomatik olarak tamamlandığı için ek bir onaya ihtiyaç duymaz ve yatırım işleminiz otomatik olarak hesabınıza geçer.
Yatırım yap Kazanmaya Başla
Site üzerinde para yatırma sayfasına gelerek “PAYGİGA” yöntemini seçmelisiniz. Gerekli bilgileri doldurarak bankanızı ve yatırmak istediğiniz miktarı seçtikten sonra “gönder” butonuna tıklamalısınız. Bunu yaptıktan sonra sistem sizi internet bankacılığınıza yönlendirecektir. Eğer yatırım yapmak istediğiniz miktar o anda sistemde mevcut ise karşınıza çıkacaktır. Yatırım yapmak istediğiniz tutarda bir limit o anda mevcut değilse, yatırım yapmak istediğiniz tutara en yakın işlemler size sunulacaktır.
Yatırım işlemine başlamak için, Başlat seçeneğine tıklayın. 00:59 uyarısını gördüğünüzde işleminizi bu süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Gerekli bilgileri doldurarak bankanıza giriş yapıp ödemeyi onaylamanız gerekmektedir. Onay işleminizden sonra işleminizin başarılı olması durumunda yatırdığınız tutar kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.
İşlemi özetleyecek olursak yatırmak istediğiniz tutarı ve bankanızı seçerek BAŞLAT butonuna tıklıyorsunuz. Sonrasında GİRİŞ sayfasına seçtiğiniz banka için giriş bilgilerinizi doldurarak işleminize devam ediyorsunuz. Çok kısa süre içerisinde işleminiz tamamlanarak yatırdığınız tutar hesabınıza eklenmiş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir