İddaa Nasıl Oynanır?

Home » İddaa Nasıl Oynanır?

İddaa’da farklı oyun türleri ve farklı oynanışlar bulunmaktadır. Bunlar ise şu şekildedir. Futbol, basketbol, voleybol, tenis ve hentbol spor dalları için iddaa oynamak mümkündür.
-Prizmabet’in web sayfalarında sporlar adı ile tasarlanmış olan bir bölüm vardır. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza spor dalları gelir.
-İlk etapta bir maça tıklamak ve daha sonra yan tarafta açılmış olan bölüm üzerinden tahmin seçilmelidir. Bunu yaparken oranlar da dikkat edilmelidir.
-Daha sonra tahminin üzerine basmanız yeterlidir. Böylelikle ilgili olasılık hemen kupon içindeki yerini alır.
-Oynamak istediğiniz miktarı yazıp iddaa oynuyabilirsiniz.

Neden Prizmabet ?

Prizmabet güvenilir bet sitesi olmasının yanında deneyimli kadroya sahiptir.  Prizmabet ile 7/24 kesintisiz olarak işlem yapabilirsiniz. Yüksek finans gücüne sahip olan Prizmabet ile dilediğiniz zaman herhangi bir sınırı olmadan para çekme talebinde bulunabilirisiniz. Prizmabet Curacao  Lisans ile siz değerli üyelerimize hizmet sağlamaktadır. Prizmabet güvenilir bet sitesi olmasının yanında çok avantajlı bonusları da siz değerli üyelerimiz sunmaktadır. Prizma bette para yatırma ve çekme işlemleriniz 15 dakika içinde gerçekleşmektedir. Prizmabet güvenilir bet siteleri arasında her zaman kalitesi ve popülerliği ile ön plana çıkmayı başarmıştır.