Netflix Temmuz 2021 Takvimi

Home » Netflix Temmuz 2021 Takvimi


Özellikle yaşadığımız bu pandemi döneminde hepimizin evdeki en gözde aktivitelerinden biri haline geldi; Netflix izlemek. Son günlerde hayatımız biraz da olsa normalleşme yoluna girmiş gibi gözükse de, Netflix yine hayatımızın önemli bir kısmını kaplamaya devam edecek gibi gözüküyor. Her ne kadar Netflix’in daha eksiksiz bir liste yayınlaması bekleniyor olsa da, gelin Temmuz ayı takvimi ile ilgili bu güne kadar duyduklarımıza bir göz atalım.

SEVİLEN DİZİLERDEN YENİ BÖLÜMLER

CABLE GIRLS (5.SEZON)

Cable Girls 5. Sezon

1920’lerde Madrid’de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört kadının; aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken iletişim devrimine de birinci elden şahit olduğu dizinin yeni bölümlerini 3 Temmuz`dan itibaren izlenmek mümkün.
THE UMBRELLA ACADEMY (2.SEZON)

The Umbrella Academy 2. Sezon ne zaman

Süper kahramanların olduğu bir akademide yer alan ve birbirleriyle pek anlaşamayan karakterlerin, kendilerini büyüten babalarının gizemli ölümünü çözmek için bir araya gelişinin anlatıldığı serinin uzun zamandır beklenen 2. Sezon bölümleri 31 Temmuz`da Netflix Türkiye`de izlenebilecek.

YENİ DİZİLER

UNSOLVED MYSTERIES

Yeni diziler Netflix

Stranger Things ekibinin Netflix için uyarladığı, ikonik dizi Unsolved Mysteries, her bölümünde gizemli bir suça odaklanıyor. 1987-2010 yılları arasında uzun bir yayın hayatı geçiren dizinin yeni bölümlerinin, 1 Temmuz`da yayınlanması bekleniyor.
HOOK
Haftalık K-drama serisi 4 Temmuz`da Netflix’te başlıyor
THE UNDERCLASS
The Underclass adlı haftalık K-drama serisini 5 Temmuz`dan itibaren izlemek mümkün.
JAPAN SINKS 2020

Netflix 2020 temmuz yeni animeler

Art arda yaşanan şiddetli depremler Japonya’da tam bir kargaşaya yol açtığında, sıradan bir ailenin geçtiği sınavın konu edildiği dizi. Sakyo Komatsu’nun çok satan bilim kurgu romanının yönetmen Masaaki Yuasa (Devilman Crybaby) imzalı ilk animasyon uyarlaması olan Japan Sinks, 9 Temmuz’da Netflix Türtkiye`de.
STATELESS

Netflix Temmuz 2020 yeni eklenen diziler

Cate Blanchett`ı n kadrosunda yer aldığı sınırlı dizide, bir tarikattan kaçan kabin memuru, işkenceden kaçan bir Afgan mülteci, geleceği olmayan işinden kaçan genç bir Avustralyalı baba ve ülkeyi sarsan bir skandala karışan bürokratın hayatlarının Avustralya çöllerindeki bu gözaltı merkezinde kesişmesi konu ediliyor. Diziyi 8 Temmuz`dan itibaren izlemek mümkün.
Temmuz ayında yeni birçok filmi de arşivine ekleyecek Netflix Türkiye. İşte bunlardan bazıları:

FİLMLER

ANNA FRANK-PARALLEL STORIES (2019)

Netflix’e yeni gelen filmler

Helen Mirren´in, soykırımdan kurtulan 5 kadının hikayesini anlattığı filmini, 1 Temmuz`dan itibaren Netflix Türkiye`de izleyebileceğiz.
THE OLD GUARD (2020)

Netflix yayın takvimi Temmuz 2020

Başrolünde Charlize Theron’un yer aldığı, aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Old Guard filmi, 10 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.
THE KISSING BOOTH 2 (2020)

Netflix Temmuz 2020 yeni filmler

Beth Reekles’ın aynı isimli romanından uyarlanan ve ülkemizde Delidolu adıyla Netflix’te 2018 yılı içerisinde izleyicilerinin beğenisine sunulan The Kissing Booth filminin devam filmi, 24 Temmuz`dan sonra Netflix Türkiye`de izlenebilecek. Filmde, ilk öpücüğünü lisesinin bahar festivalinde düzenledikleri bir oyun ile deneyimleyen genç bir kızın hikayesini anlatılıyor.

Papara Kampanyaları

Mesafeli normalleşme sürecini yaşadığımız, bu sıcak Temmuz ayında evde oturmayı biraz daha katlanılır kılacağını düşündüğümüz film ve dizilerden bahsederken; Netflix, Spotify ve YouTube Premium harcamalarının her ay 10 TL’ye kadar yarısının Papara’dan olduğunu da hatırlatmak isteriz. Kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar, nerede harcanabilir diye düşünmeden, sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazanabilirsin.
İyi Seyirler!